Pohřeb Richarda Hese za účasti hvězd Drákuly

21.02.2014

V Praze proběhl pohřeb choreografa a zakladatele taneční skupiny UNO Richarda Hese. Smuteční události se zúčastnila celá plejáda nejenom muzikálových hvězd.


Richard Hes, Foto: Facebook

Na pohřeb se sjeli nejbližší Richardovi kamarádi a hvězdy představení Drákula. Přišel tedy Daniel Hůlka, Leona Machálková, Filip Renč, ale také Pavel Vítek, Janis Sidovský, nebo Ondřej Soukup. Píseň z muzikálu Drákula Jsi můj pán zazněla na konci pohřbu.

Čtěte také

Je to již pár dnů, co se uzavřel divoký osud choreografa Richarda Hese, který dlouhá léta bojoval s alkoholovou závislostí. Nad tou, zdá se ke konci života začal vyhrávat, když abstinoval za pomoci Antabusu. K doživotní abstinenci se však přidala také rakovina slinivky, která mu byla diagnostikována na podzim loňského roku. Bohužel, tato forma rakoviny je velmi agresivní a ve velké většině nelečitálná.

Čtěte také

Richard Hes přežíval poslední měsíce svého života v hospicu, nedávno se roznesla zpráva o tom, že spáchal sebevraždu, šla však prý pouze o nešťastný pád. O pár dnů později však Richard Hes podlehl zápalu plic, kterému se rakovinou zeslabené tělo nedokázalo ubránit.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Richard Hes

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
smrt, tanečníci, čeští režiséři, režiséři, smrt celebrity, úmrtí, čeští tanečníci, choreografové, čeští choreografové, Richard Hes foto, Richard Hes fotky, Richard Hes rakovina slinivky, Richard Hes vážná nemoc, Richard Hes zákeřná choroba, Richard Hes tanec, Richard Hes Dracula, Richard Hes muzikály, Richard Hes taneční režie, richard hes smrt, richard hes úmrtí, richard hes zemřel, richard hes podlehl nemoci
TOPlist