Richard Hes se o sebevraždu nepokusil, spadnul ze schodů!

10.02.2014

Médii proběhla zpráva, že si choreograf chtěl vzít život skokem z okna, ale podle vyšetřování policie se tak nestalo. Richard trpí zákeřnou rakovinou slinivky, u které je možnost vyléčení téměř mizivá. Žít s tímto onemocněním je opravdu velmi obtížné, a tak se před pár dny objevila zpráva, že si umělec radši chtěl vzít život.

hes
Richard Hes
Foto: Česká televize

Richard Hes (50) žije v hospicu v pražských Bohnicích, kde právě mělo údajně dojít ke skoku z okna. Případu se ujala policie a nyní přišla s výsledkem, že šlo o nehodu a zranění mu sice způsobil pád, jenže ne z okna, ale ze schodů.

Policejní mluvčí Hana Jeřábková se k celé věci vyjádřila takto: „Přestože podle oznámení šlo o sebevražedný pokus, kriminalisté při dalším šetření zjistili, že muž pouze upadl na schodech a poranil si koleno, venku pak zřejmě upadl znovu.“

Choreograf a tanečník je známý tím, že v roce 1987 založil taneční skupinu UNO, jejímž členy byli třeba i Richard Genzer nebo Jan Révai. Zároveň je autorem choreografií k muzikálům Dracula, Monte Cristo a Golem a v roce 2007 porotcoval i v taneční soutěži StarDance.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Richard Hes

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, tanečníci, čeští režiséři, režiséři, čeští tanečníci, choreografové, čeští choreografové, Richard Hes foto, Richard Hes fotky, Richard Hes rakovina slinivky, Richard Hes vážná nemoc, Richard Hes zákeřná choroba, Richard Hes tanec, Richard Hes Dracula, Richard Hes muzikály, Richard Hes taneční režie, Richard Hes video, Richard Hes léčení, Richard Hes skupina UNO, Richard Hes sebevražda, Richard Hes pád ze schodů, Richard Hes hospitalizace, Richard Hes skok z okna, Richard Hes zdravotní stav, Richard Hes fáma, Richard Hes policie
TOPlist