Petr Muk: Rok po smrti jeho jméno stále vydělává!

24.05.2011

Petr Muk (1965-2010), který zemřel přesně před rokem, vydělává po smrti více, než když byl naživu! Zpěvák jakoby naplnil ono úsloví o tom, že teprve tragická smrt umělce nejlépe prodává jeho dílo.


Petr Muk
Foto: wikipedia.org

Petr Muk (1965-2010) zemřel nešťastnou náhodou poté, co zkombinoval alkohol a prášky a jal se oslavovat hokejový titul na mistrovství světa v Německu. Podle lékařů bylo bezprostřední příčinou smrti udušení zvratky. Jeho bezvládné tělo našla manželka Eva až druhý den ...

Čtěte také


Ale ani smrt známého zpěváka a lídra skupin Oceán a Shalom nezastavila jeho popularitu. A tak jsme svědky toho, že se téměř denně hrají v rádiích jeho největší hity a kolegové si jej připomínají na koncertech.

Nesmíme zapomenout ani to, že slušný úspěch měla jeho poslední alba V bludišti a Outro, kterých se prodalo víc než dvanáct tisíc kusů.


Eva Muková už rok tančí sama ...

Vdova Eva a tři Mukovy dcery se tak aspoň dělí o tantiémy za hity, které se hrají v rádiích nebo v televizi, což jim podle bulvárních deníků přináší slušný zisk. Jenže co je všechen mamon světa, když holky ztratily hlavu rodiny?

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Muk

Interpreti:
Oceán, Shalom, Ocean

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, muzikály, sebevražda, zesnulé celebrity, deprese, Petr Muk fotky, Petr Muk photos, Petr Muk smrt, Petr Muk úmrtí, petr muk video, divadlo broadway, mrtvé celebrity, zemřelé celebrity, české muzikály, Petr Muk koncert, Petr Muk největší hity, Petr Muk benefice, Outro, album Outro, deska Outro, Petr Muk Outro, Petr Muk album, Petr Muk deska, poslední album, poslední deska, V bludišti snů, A stejně tě ztrácím
TOPlist