Paul Walker, hvězda série Rychle a zběsile, zahynul při dopravní nehodě!

01.12.2013

Americký herec zemřel při tragické havárii, která se stala v sobotu severně od Los Angeles. Bylo mu 40 let. Paul Walker, který se proslavil především jako Brian O'Conner v závodnické filmové sérii Rychle a zběsile, paradoxně nehodu nezavinil, protože za volantem neseděl.

Paul Walker
Zdroj: Andre Luis, wikipedia.org


Paul Walker (1973-2013) totiž podle amerických médií seděl na sedadle spolujezdce ve voze značky Porsche svého přítele Rogera Rodase. Oba jeli na charitativní akci organizace Reach Out Worldwide, která sbírá finanční prostředky na pomoc lidem zasaženým tajfunem na Filipínách.

Herec a jeho kamarád zahynuli po nárazu vozu do sloupu osvětlení a do stromu. Jejich auto se okamžitě po nehodě vzňalo, a tak ani přivolaní záchranáři nemohli oběma mužům pomoci. Podle vyšetřovatelů hrála při nehodě velkou roli vysoká rychlost ...Rodák z Kalifornie Paul Walker, který vystudoval křesťanskou střední školu a poté studoval podmořskou biologii, svoji hereckou kariéru zahájil už v roce 1987 účinkováním v reklamách.

Slávu si však získal až v roce 2001, kdy do kin přišel první díl akční série Rychle a zběsile, která pojednává o ilegálních závodech rychlých automobilů v ulicích. Tyto dvě vlastnosti, tedy rychlost a zběsilost se mu nakonec staly osudnými ...

Čtěte také

Zahrál si také ve filmech Příšera ze šatníku, Městečko Pleasantville, Proud času, Zběsilý útěk nebo Vlajky našich otců. Naposledy pracoval na sedmém díle série Rychle a zběsile, krimidramatu Brick Mansions a na thrilleru Hours, který přijde do kin za pár týdnů.

Paul Walker byl svobodný, ale s přítelkyní Rebeccou měl patnáctiletou dceru Meadow. Mezi jeho záliby patřily surfování, mořská biologie, závody v rychlých vozech a měl též hnědý pásek v brazilském jiu-jitsu.

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Paul Walker

Filmy:
Rychle a zběsile

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, smrt celebrity, smrt herce, úmrtí celebrity, úmrtí herce, Paul Walker foto, Paul Walker fotky, Paul Walker video, Paul Walker autonehoda, Paul Walker autohavárie, Paul Walker filmy, Paul Walker Rychle a zběsile, Paul Walker smrt, Paul Walker úmrtí, Paul Walker skon, Paul Walker tragédie, Paul Walker dopravní nehoda
TOPlist