Rychle a zběsile 6: Andrenalinová jízda ulicemi Londýna!

24.05.2013

A máme tu již páté pokračování populární akční série o nelegálních závodech, která s každým dílem zraje jako víno! Snímek Rychle a zběsile 6, který opět režíroval Justin Lin, je prvním filmem série, který se odehrává v Evropě, resp. v Londýně.

rychle
Foto: CinemArt

Agentu Hobbsovi se nedaří dopadnout zločineckou skupinu, které se vždy podaří za volantem automobilů snadno a rychle zmizet. Aby se mu podařilo gang v čele s Owenem Shawem dostat do vězení, musí vyhledat Dominica Toretta a jeho tým.

Výměnou za tuto službu budou Torettovi i jeho přátelům prominuty veškeré trestné činy. Co ovšem Dom vůbec nečekal je opětovné shledání s jeho bývalou přítelkyní Letty, o které si původně myslel, že je mrtvá a nyní stojí na opačné straně barikády ...

Režisér Justin Lin (1973), který si vydobyl ostruhy na předchozích třech dílech akčně-závodní série - Rychlí a zběsilí (2009), Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006) a Rychle a zběsile 5 (2011), se pustil do i do čtvrtého filmu o nelegálních závodech superrychlých kár. A udělal dobře!

Diváci a kritici se shodují, že poté, co díky "pětce" nabrala celá série druhý dech, ani šestka nezaostává v kvalitě a vše zdárně pokračuje ve formě akčně-dynamické jízdy, kde si každý najde to svoje.

Film naprosto splňuje představu o letním hitu, ale ... jen kdyby ten šestý díl nebyl tak proklatě dlouhý! Naštěstí sedmička už je za dveřmi, tak snad si spravíme chuť!

Americký akční thriller Rychle a zběsile 6/Fast and the Furious 6 má v českých kinech premiéru 23. května 2013. 

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Luke Evans, Paul Walker, Elsa Pataky, Vin Diesel, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson , Jordana Brewster, Justin Lin

Filmy:
Fast and the Furious 6, The

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Justin Lin film, Justin Lin režie, akční filmy, Justin Lin Rychle a zběsile, akční thrillery
TOPlist