Paris Hilton jako dýdžejka, ale pro malé děti! Ty jediné ji asi mohou poslouchat…

02.09.2015

Miliardářská dědička Paris Hilton (34) o sobě před nedávnem začala prohlašovat, že je dýdžejka a s pomocí několika známých jmen se jí podařilo přesvědčit i promotéry a majitelé klubů, že jí skutečně je. Nyní si na Ibize střihla zcela speciální set, kdy byly jejími posluchači malé děti.

Paris Hilton
Zdroj: Profimedia.cz

Je  pravdou, že její vystoupení bývají většinou vyprodaná a že je tedy její jméno zárukou úspěchu. Lidé se na ni chodí ale dívat spíše jako na cvičenou opičku, která pouští desky, než na nadanou dýdžejku.

Pokud totiž někdo taneční hudbě trochu rozumí a miluje ji, musí se nad jejím neuměním doprovázeným vrtěním zadkem v ultrakrátkých šatech jen pousmívat, nebo chytat za hlavu.

Paris je to absolutně jedno a nedávno dokonce vystoupila pro charitu, kdy na parketu stály a nevěřícně hleděly nebohé malé děti, které sem nahnaly jejich rodiče. 

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
12 antifanoušků
Celebrity:
Paris Hilton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Paris Hilton foto, dýdžejky, Paris Hilton party, Paris Hilton DJ, sexy dýdžejky, slavné dýdžejky, party na Ibize, Paris Hilton Ibiza, Paris Hilton hudba, Paris Hilton kariéra, Paris Hilton youtube, americké dýdžejky, Paris Hilton charita, Paris Hilton mix, Paris Hilton sety, Paris Hilton akce, zahraniční dýdžejky, Paris Hilton dětská diskotéka, Paris Hilton dětská party, dětské diskotéky
TOPlist