Paris Hilton bude žalovat egyptského vtipkaře

01.07.2015

Nedávno zažila Paris Hilton (35) nejhorší okamžik svého života. Kvůli dost nepovedenému vtipu egyptského komika si totiž vážně myslela, že s ní padá letadlo. Nyní se Paris rozhodla, že egyptskou televizi bude žalovat.

Paris Hilton
Zdroj: Profimedia

Na videu je jasně vidět, že Paris se skutečně velmi bála, ječela, jako když ji na nože bere, ostatně, co byste dělali vy, kdybyste si mysleli, že zanedlouho zemřete? Paris absolutně netušila, že se jedná o žert a vtípek ji tedy pěkně naštval a není se čemu divit.

A tak chce zažalovat všechny ty, kvůli kterým se v modelové situaci pádu ocitla. A jak je jinak Paris nesympatická jako rozmazlené dítko miliardářů, v tomto jí dáváme zapravdu.

Paris už prý zavolala svým právníkům a hodlá televizní produkci zažalovat za emociální újmu. A to bude pěkně mastné! 

Fandím
15 fanoušků
Nesnáším
12 antifanoušků
Celebrity:
Paris Hilton

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké herečky, Paris Hilton video, Paris Hilton foto, americké modelky, Paris Hilton letadlo, Paris Hilton pád letadla, Paris Hilton vtípek, Paris Hilton letadlo vtip, Paris Hilton prank, Paris Hilton fotografie, Paris Hilton online, Paris Hilton vtip s letadlem, Paris Hilton youtube, Paris Hilton videa, pád letadla, americké dýdžejky, pád letadla video, šílené vtipy, nepovedené vtipy, celebrity prank
TOPlist