Otci Michaela Douglasa, tomuhle svalovci na obrázku, bude již příští týden 99 let!

06.12.2015

Slavný herec Michael Douglas (71) si na Facebooku vzpomněl na svého otce, Kirka Douglase, který oslaví příští týden úctyhodných 99 let. Jeho otec, který proslul hlavně jako otrok Spartakus ve stejnojmenném filmu, přitom žije se svou ženou neuvěřitelných šedesát jedna let!

Kirk Douglas
Zdroj: Facebook / M. Douglas

Jeho rodiče byli chudí Židé, kteří se přestěhovali do Ameriky z běloruského Gomelu. Pravé jméno Kirka tedy zní Isur Danielovič Děmskij, stejné příjmení by tedy měl i Michael, tak typický Američan!

Kirk byl několikrát nominován na Oscara, hlavně za role tvrdých chlapíků. Přitom i jeho potkalo v životě velké hoře, kdy zemřel jeho syn Eric Douglas, a to v roce 2004  na předávkování drogami. O jeho smrti prý píše Kirk knihu. Michael může jen doufat, že má dlouhověkost po svém otci v genech! 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kirk Douglas, Michael Douglas

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, američtí herci, Michael Douglas foto, Michael Douglas Facebook, Michael Douglas otec, Michael Douglas rodina, Michael Douglas bratr, Michael Douglas táta, Michael Douglas rodiče, Michael Douglas původ, Kirk Douglas foto, Kirk Douglas otec, Kirk Douglas Oscar, Kirk Douglas Spartakus, Kirk Douglas filmy, Kirk Douglas role
TOPlist