Nová Superstar se blíží! Kdo usedne v porotě?

23.04.2015

Nova dá opět příležitost všem těm, kdo si říkají, že mají zlato v hrdle a že by měli svým zpěvem oblažovat své okolí. Připravuje se totiž další ročník soutěže Česko – Slovensko hledá Superstar!

Pavol Habera
Zdroj: Profimedia.cz

Opět se bude jedna soutěž u nás a na Slovensku, takže v porotě zasedne opět Pavol Habera (53), dále pak Marta Jandová (41) a Ondřej Soukup (63). Nováčkem pak bude zpěvačka Klára Vytisková (29). Soutěž bude moderovat Martin Pyco Rauš (37), kdo za českou stranu se ještě neví.

Pokud tedy chcete v pop music prorazit, už nyní se můžete zajímat o přihlášku do soutěže a to, kde a kdy se budou konat rozřazovací kola. Soutěž se konala naposledy v roce 2013, její vítězkou byla Sabina Křováková. V porotě tehdy zasedli Pavol Habera, Ewa Farná a Ondřej Soukup, soutěž tehdy moderovali Roman Juračko a Zorka Kepková. 

Fandím
32 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Ondřej Soukup, Klára Vytisková, Pavol Habera, Marta Jandová, Martin "Pyco" Rausch

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
soutěže, české zpěvačky, čeští zpěváci, porota Superstar, Česko Slovensko hledá SuperStar, Pavol Habera superstar, pěvecké soutěže, Klára Vytisková foto, hudební novinky, Nová Superstar, Superstar 2015, Česko Slovensko hledá Superstar 2015, ČS Superstar 2015, porota Superstar 2015, Klára Vytisková Superstar, Martin Pyco Rauš Superstar 2015, Marta Jandová 2015, soutéže zpěvu
TOPlist