Nikola Šobichová ze skupiny Holki přivedla na svět dceru!

21.07.2013

Zpěvačka z oblíbené dívčí kapely povila ve čtvrtek v poledne své první dítě! Nikola Šobichová (31), která tak v rychlém sledu následovala svou kolegyni Kateřinu Brzobohatou, dala dceři jméno Viktorie.

Nikola Šobichová
Zdroj: Facebook Nikoly Šobichové

Nikola Šobichová (31), jež rodila císařským řezem v pražské motolské nemocnici, byla poslední z kapely Holki, která ještě neměla dítě! Teď se však zpěvačka už může směle zařadit po bok svých kolegyň a chlubit se vlastním potomkem!

Čtěte také

Dcera Viktorie, která se narodila ve čtvrtek ve 12:10, při porodu vážila 3 040 gramů. Otcem je současný přítel Nikoly Šobichové, podnikatel Filip Matoušek. V tuto chvíli jsou všechny členky skupiny Holki matkami, takže by se měly okamžitě přejmenovat na Matki!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Nikola Šobichová

Interpreti:
Holki

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Nikola Šobichová foto, Nikola Šobichová fotky, Nikola Šobichová sexy, Nikola Šobichová porod dcery, Nikola Šobichová Holki, Nikola Šobichová narození dcery, Nikola Šobichová přítel, Nikola Šobichová partner, Nikola Šobichová milenec, Nikola Šobichová první dítě, Nikola Šobichová první potomek, Nikola Šobichová dcera Viktorie
TOPlist