Kateřina Brzobohatá z kapely Holki porodila předčasně dceru!

12.07.2013

Zpěvačka populární dívčí skupiny v pátek ráno přivedla na svět svého prvního potomka! Kateřina Brzobohatá (31), která dceru proti předpokladům povila o měsíc dřív, jí dala netradiční jméno Anabel.

Kateřina Brzobohatá
Zdroj: Archiv kapely Holki

Kateřina Brzobohatá (31) byla na porodním sále skoro šest hodin, ale nakonec to čekání stálo za to, protože v 5:45 porodila své první dítě. Anabel, jejímž otcem je zpěvaččin partner, hokejista David Švagrovský, měřila 45 cm a vážila 2,34 gramů. Matka i dítě jsou v pořádku.

Čtěte také

Půvabná blondýnka není jedinou členkou kapely, jež v současnosti těhotná. Dítě by měla každým dnem porodit také brunetka Nikola Šobichová. Poslední z dívčí trojky, Radana Labajová, je už matkou tříletého Teodora Maxmiliána.


Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kateřina Brzobohatá

Interpreti:
Holki

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Kateřina Brzobohatá foto, Kateřina Brzobohatá fotky, Kateřina Brzobohatá porod dcery, Kateřina Brzobohatá sexy, Kateřina Brzobohatá narození dcery, Kateřina Brzobohatá předčasný porod, Kateřina Brzobohatá Holki, Kateřina Brzobohatá přítel, Kateřina Brzobohatá partner, Kateřina Brzobohatá milenec
TOPlist