Nicole Kidman šla pod kudlu! Její prsa jsou minimálně o dvě velikosti větší!

17.06.2014

Oskarová herečka Nicole Kidman (46) si asi rozhodla udělat radost poté, co se jejímu poslednímu filmu nedostalo právě hřejivého přijetí, a pořídila si nová prsa! Vypadají totiž mnohem plnější a větší!

Nicole Kidman
Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Nicole Kidman nepatřila nikdy k nějakým sexbombám. Naopak, uchvacovala vždy svou jemností a křehkostí a plný výstřih u ní zkrátka a dobře nikdo nehledal.

Ale to se nyní evidentně změnilo. Nicole se vydala na charitativní ples v australské Melbourne a milým protinožcům lezli oči z důlků!  

Nicol si oblékla šaty s pořádným výstřihem od Prada a hned bylo jasné, že jejím prsům dopomohl k objemu šikovný chirurg. Tomu by také napovídal neuvěřitelně pravidelný tvar prsou.

Šestačtyřicetiletá hvězda se však na toto téma nebaví a žádnou z plastik oficiálně nepřiznává. Stejně jako svou lásku k botoxu, která ji stála poněkud zamrzlý obličej bez mimiky…  

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Nicole Kidman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
plastiky, plastiky celebrit, celebrity sexy fotky, nová prsa, australské herečky, Nicole Kidman sexy, Nicole Kidman prsa, prsaté celebrity, Nicole Kidman herečka, oskarové herečky, oskarová herečka, Nicole Kidman tělo, Nicole Kidman sexy tělo, Nicole Kidman sexy foto, Nicole Kidman žhavé foto, žhavé fotky celebrity, prsaté herečky, Nicole Kidman plastika, Nicole Kidman plastika prsou, plastiky zahraniční celebrity
TOPlist