Nicole Kidman se chce vrátit k hororu!

22.05.2011

Nicole Kidman (44) projevila zájem o hlavní roli v nadpřirozeném thrilleru Spectre! Australsko-americká herečka, která již účinkovala v několika filmech podobného žánru, by zřejmě ráda navázala na úspěch hororu Ti druzí.


Nicole Kidman ve filmu Ti druzí!
Foto: 2001 Dimension Films

Herečka Nicole Kidman (44), která natočila svůj nejslavnější horor Ti druzí v roce 2001, se rozhodla, že po deseti letech naváže tam, kde skončila. Držitelka Oscara za film Hodiny v poslední době pravidelně točí jeden snímek ročně, ale ačkoli jde o slušné filmy, komerční trháky to zrovna nejsou ...

Zápletka snímku zatím není příliš jasná a tvůrci ji spíše tají. Režie by se měl chopit původně malajský režisér James Wan (34), který je znám jako autor krátkometrážní i dlouhometrážní verze hororu Saw: Hra o přežití.


Ti druzí - trailer!

Mladý tvůrce se úspěšně etabloval v Hollywoodu a natočil úspěšné snímky Rozsudek smrti nebo Zlověstné ticho. V letošním roce slavil úspěchy s duchařským příběhem Insidious, který jej stál pouhých 1,5 milionu, ale vydělal 50 miliónů!

Také rozpočet filmu Spectre by se měl pohybovat pod hranicí 10 milionů. Nastává v Hollywoodu éra nízkorozpočtových hororů?

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Tom Cruise, Nicole Kidman, James Wan

Filmy:
Ti druzí

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, celebrity foto, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, celebrity photo, australské celebrity, youtube video, youtube com, hollywoodské hvězdy, australské herečky, Nicole Kidman video, Nicole Kidman foto, Nicole Kidman film, Nicole Kidman movie, Nicole Kidman photo, Nicole Kidman horor, Nicole Kidman Ti druzí, Nicole Kidman The Others, Ti druzí trailer, Nicole Kidman Spectre, Spectre, Spectre film, Spectre movie, Spectre horor, Hollywood
TOPlist