Nicole Kidman by chtěla třetí dítě - manžel je proti!

13.07.2011

Nicole Kidman (44) se svěřila s tím, jak bojuje s manželem o třetí dítě!Australská herečka, která se před půl rokem stala podruhé matkou, v jednom rozhovoru přiznala, že její manžel nesouhlasí s dalším přírůstkem do rodiny.


Nicole Kidman - matkou do třetice všeho dobrého?
Foto: Michael Albov, wikipedia.org

Nicole Kidman (44) si zřejmě bude muset najít jiného muže - její manžel, country zpěvák Keith Urban (44), totiž nechce o třetím dítěti ani slyšet! Herečka před dvěma lety porodila (vlastní silou) dceru Sunday Rose a druhou dceru Faith Margaret jí porodila v prosinci 2010 náhradní matka.

Čtěte také


Bývalá manželka herce Toma Cruise měla s otěhotněním problémy odjakživa, a dokonce se jednu dobu domnívala, že je neplodná. Dítě nakonec počala až se svým druhým mužem, kterého si vzala v roce 2006. Se scientologem Tomášem to prostě nešlo ...

Nicole Kidman, která je silně věřící, tvrdí, že za těhotenství vděčí zázračné vodě v bazénu v australském městečku Kununurra, kam chodila plavat v době natáčení velkofilmu Austrálie.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Keith Urban, Tom Cruise, Nicole Kidman

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, australské celebrity, hollywoodské hvězdy, australské herečky, Nicole Kidman photos, Nicole Kidman životopis, Nicole Kidman foto, Nicole Kidman sexy, Keith Urban foto, Keith Urban photo, Keith Urban father, Keith Urban child, Keith Urban dítě, Keith Urban otec, Nicole Kidman dítě, Nicole Kidman child, Nicole Kidman children, Nicole Kidman porod, Nicole Kidman birth, via surrogate, nahrádnice, Nicole Kidman daughter, Nicole Kidman dcera, Faith Margaret Kidman Urban, Hollywood
TOPlist