Nic nás nerozdělí: Příběh z Thajska v časech tsunami!

28.01.2013

Španělsko-americký film byl natočen na základě skutečných událostí! Drama Nic nás nerozdělí, v němž si hlavní role střihli Ewan McGregor a Naomi Watts, vypráví příběh rodiny, která v roce 2004 přežila úder ničivé vlny tsunami v Indickém oceánu.

nic
Foto: Bontonfilm

Manželé Henry (Ewan McGregor), Maria (Naomi Watts) a jejich tři synové se rozhodli strávit poklidné Vánoce v Thajsku a těší se na několik dnů prožitých v tropickém ráji. Rodinná idylka ale náhle a nečekaně skončí dva dny po Štědrém dnu, když jihovýchodní pobřeží Asie zasáhne vlna tsunami.

Obrovská masa vody se valí na hotelový komplex, smete vše, co jí přijde do cesty, a rozdělí i prchající rodinu. Ačkoliv všichni členové rodiny přežijí, vyhráno zdaleka nemají, protože nalézt jeden druhého uprostřed pekla je skoro nemožné ...

Španělský režisér Juan Antonio Bayona (38), který debutoval v roce 2007 kritiky i diváky oceněným mysterióznám hororem Sirotčinec, se po víc než pěti letech vrací s novým dílem, které je dramatickou rekonstrukcí proslulých událostí v jihovýchodní Asii koncem roku 2004. 

Napínavý film Nic nás nerozdělí je v první řadě obyčejným rodinným dramatem, které je však ozvláštněno nezvyklou autenticitou prostředí, jenž mu dodává takřka thrillerovou atmosféru. Ano, dojde samozřejmě i na slzy a objetí, ale tak už to v rodinných příbězích bývá ... Přesto snímek stojí za zhlédnutí - už proto, že toto tragické téma nebylo ještě zpracováno!

Španělsko-americké drama Nic nás nerozdělí/Lo Imposible má v českých kinech premiéru 31. ledna 2013.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Juan Antonio Bayona, Naomi Watts, Ewan McGregor, Geraldine Chaplin

Filmy:
Nic nás nerozdělí

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, youtube, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, španělské celebrity, youtube video, youtube com, zahraniční režiséři, španělské herečky, režiséři, Antonio Banderas foto, Antonio Banderas photo, španělští herci, španělské filmy, španělský film, španělští režiséři, Nic nás nerozdělí foto, Nic nás nerozdělí fotky, Nic nás nerozdělí video, Nic nás nerozdělí trailer, Nic nás nerozdělí premiéra, Nic nás nerozdělí ukázka, Nic nás nerozdělí film, Nic nás nerozdělí drama, Juan Antonio Bayona film, Juan Antonio Bayona režie, Lo Imposible
TOPlist