Nespoutaná Lady Gaga představila o víkendu nový videoklip k písni "G.U.Y."

26.03.2014

Americká zpěvačka nazvala tento klip také jako "ARTPOP Film", což upozorňuje na jeho téměř osmiminutovou verzi. Dobrá, s titulky, kde děkuje straně a vládě, téměř dvanáct. Třetí singl z jejího nejnovějšího alba "Artpop" ještě nebyl oficiálně vydán, datum je naplánováno na 8. dubna.

lady gaga
Zpěvačka si opět pozvala na pomoc početnou skupinu tanečníků

Zdroj: Youtube

Název nového singlu od Lady Gaga je "G.U.Y.". Některá média ho mylně interpretovala jako "Guy", za což byla ze strany zpěvačky ihned napomenuta. Jedná se o zkratku, která znamená "Girl Under You", resp. "Go Under You". Výnam této písně je i přes její délku a megalomanské video celkem jednoduchý. Lady Gaga zde vysvětluje svou představu "new-age feministky".

Zpěvačka tak posílá zprávu všem zarputilým feministkám, které ještě pořád žijí v přesvědčení, že ženy jsou všude a ve všem přehlíženy a brány jen jako "obsluha sporáku". Bojovat za práva žen samozřejmě není nic špatného, na některých místech na světě jsou ženy pořád stále brány spíše jako otrokyně. Ovšem o tom tato píseň není.

Jde o to, že když je žena upravená, navoněná a svými křivkami vzbuzuje ve svém okolí touhy nejednoho muže, je to právě ona, která si může rozhodovat, koho si k sobě pustí a koho ne. A když si vybere toho pravého, tak v některých momentech se příležitost vyjádření submisivity velmi nabízí. A obě strany pak z toho mají užitek. Každý moc dobře ví, co tím máme na mysli.

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
Videoklipy, Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké zpěvačky, Lady Gaga mp3, youtube videa, Lady Gaga videoklip, Lady Gaga fotky, Lady Gaga Artpop, lady gaga, oblíbené zpěvačky, artpop, artpop film, new-age feminist, feministky, lady gaga g.u.y., G.U.Y., girl under you, go under you, submisivita
TOPlist