Nejkontroverznější díl série Soukromé pasti opět na obrazovce!

29.07.2011

Miroslav Etzler bude opět "v přímém přenosu zneužívat" svou dceru, kterou hraje Berenika Kohoutová! TV Nova odvysílá film z cyklu Soukromé pasti na téma sexuálního zneužívání dětí v neděli 31. července 2011.


Foto: TV Nova

Televizní film Tatínkova holčička z cyklu Soukromé pasti před třemi lety vzbudil mimořádný ohlas a v roce 2009 získal prestižní ocenění na 11. mezinárodním festivalu televizní tvorby v La Rochelle. Příběh o zneužívání patnáctileté dívky nevlastním otcem otevírá citlivé téma sexuálního zneužívání dětí.

Čtěte také


V hlavní roli tyranského otčíma a lékaře se opět představí herec Miroslav Etzler (jedna z jeho nejlepších rolí), jeho patnáctiletou dceru hraje Berenika Kohoutová a matku, která nic netuší, Vanda Hybnerová.


Obrazová ukázka dílu Tatínkova holčička!

Film Tatínkova holčička, který natočil režisér Petr Slavík, vychází ze skutečných případů zneužívaných dětí. Pravdou ovšem je, že většina těchto trestných činů zůstává skryta a nikdy nejsou oznámena policii.

Cyklus Soukromé pasti rozebírá zlomové situace v životě, které mnozí z nás dobře znají. Každá z dílčích epizod představuje hrdiny v podání populárních českých a slovenských herců, kteří se snaží vymanit z bezvýchodné situace.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vanda Hybnerová, Miroslav Etzler, Berenika Kohoutová

Filmy:
Soukromé pasti

Kategorie:
Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, seriály, české herečky, herci, youtube com, čeští herci, TV Nova, české seriály, televizní seriály, televizní série, seriály TV Nova, Petr Slavík, Soukromé pasti seriál, Soukromé pasti TV Nova, Soukromé pasti kontroverze, Soukromé pasti vysílání, Tatínkova holčička
TOPlist