Neil Patrick Harris se ukázal s oholenou hlavou, proč?

13.06.2016

Americký herec Neil Patrick Harris (42) proslul hlavně jako Barney Stinson, hezounek ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku, který si zakládá na svém vzhledu a nevidíte ho bez obleku. Když se nyní ukázal s oholenou hlavou, byl to celkem šok!

Neil Patrick Harris
Zdroj: Profimedia.cz

Neil přišel se svým manželem Davidem Burtkou na předávání cen Tony, oba si připnuli stuhu na paměť masakru na Floridě, kdy šílenec vystřílel místní gay klub. Neil překvapil oholenou hlavou, což učinil pro roli v seriálu Řada  nešťastných příhod, který natáčí pro Netflix.

Čtěte také

Pro tento seriál ho maskéři změnili k nepoznání. Jinak pohledný muž se zde změnil v nerudného odporného hraběte, který má špičatý dlouhý  nos a rozježené vlasy. Jako Barney proslul ovšem jako hezounek, který balí ženy na potkání. Ve skutečnosti je Neil gay, se svým manželem adoptoval již dvě děti. 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Neil Patrick Harris

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
američtí herci, gayové, slavní herci, slavní gayové, Patrick Harris foto, Patrick Harris role, Patrick Harris seriály, Patrick Harris seriál, Patrick Harris vlasy, Patrick Harris Barney Stinson, Barney Stinson, Jak jsem poznal tvoji matku, masakr na Floridě, oholená hlava, holohlavé celebrity, holohlaví herci, Netflix, David Burtka, Patrick Harris herec
TOPlist