Natáčení seriálu How I Met Your Mother je u konce, herci pláčou!

20.02.2014

A nejen herci, smutní jsou samozřejmě také diváci a skalní fanoušci, kterých je po světě opravdu mnoho. Populární sitkom "Jak jsem poznal vaši matku" se tak dostává do velkého finále a podle tvůrců to bude bezchybné. Tento seriál si samozřejmě zaslouží opravdu uctivý konec. Jak přiznal herec Josh Radnor, hlavní postava sitkomu, při čtení scénáře k poslednímu dílu se u toho rozbrečel.
Josh Radnor


Není se čemu divit. Vždyť herci žili se svými seriálovými postavami skoro deset let. Při setkání před natáčením posledního dílu zde panovala opravdu dojatá atmosféra. Na jednu stranu jsou všichni šťastní, že se seriál takto povedl, na stranu druhou je to těžké loučení. Poslední díl má mít premiéru na konci března.

Neil Patrick Harris

Společně s Joshem (Ted Mosby) nás od roku 2005 bavili na obrazovkách Marshall (Jason Segel), Lilly (Alyson Hannigan), Barney (Neil Patrick Harris) a Robin (Cobie Smulders). Tuto povedenou partičku má nahradit jiná, v seriálu, který je odvozen od "HIMYM" a bude mít originální název "How I Met Your Dad". Bude se odehrávat v New Yorku a hlavní postavou, od které se bude odvíjet děj, bude tentokrát dívka Sally (Greta Gerwig).

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Cobie Smulders, Jason Segel, Alyson Hannigan, Josh Radnor, Greta Gerwig, Neil Patrick Harris

Filmy:
Jak jsem poznal vaši matku

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, seriály, herci, oblíbené seriály, sitkomy, cobie smulders, jason segel, alyson hannigan, josh radnor, greta gerwig, neil patrick harris, himym, how i met your dad, how i met your mother, jak jsem poznal vaši matku, jak jsem poznal vaši matku konec, jak jsem poznal vaši matku konec natáčení, how i met your mother poslední díl
TOPlist