Natáčení rebootu Charlieho andílků začne v dubnu

19.01.2018

spěšná série o ženských agentkách se v příštím roce dočká nového zpracování. Zatím není mnoho informací o tom, kdo bude ženské detektivky hrát, ale jisté jsou dvě věci. Režie nových Charlieho andílků se ujme Elizabeth Banks (43), která režírovala například hudební komedii Ladíme 2/Pitch Perfect 2. Známá je však především svými hereckými rolemi v Hunger Games nebo Mládeži nepřístupno.

Druhou informací, která je téměř jistá, je datum a místo natáčení. To má začít 18. dubna letošního roku v Budapešti. Kdo by však měl nahradit Cameron Diaz (45), Lucy Liu (49) a Drew Barrymore (42) v rolích ostřílených agentek se zatím neví. Existují však spekulace, o které se s vámi rádi podělíme.

Vloni se totiž na povrch dostala informace, že o role mají zájem Kristen Stewart (27), známá především z Twilight ságy, a oscarová Lupita Nyong’o (34). Od té doby se však k obsazení nikdo nevyjádřil, a tak není nic jisté. Navíc se ani zatím neví, kdo by měl ztvárnit třetí agentku nebo o čem celý příběh nového zpracování bude.

Kristen Stewart

Charlieho andílci z roku 2000 a jejich o tři roky mladší pokračování s podtitulem Na plný pecky také nejsou originálním příběhem, ale rebootem populárního amerického seriálu ze 70. let. Na ten se později v roce 2011 snažil navázat další seriál stanice ABC. U toho se však podařilo odvysílat pouze čtyři epizody, než byl nadobro zrušen.

Nezbývá než nové verzi držet palce a doufat, že to tentokráte krásným agentkám vyjde.

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kristen Stewart, Cameron Diaz, Drew Barrymore

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
Sexy herečky, Charlieho andílci, Charlieho andílci reboot, Charlieho andílci seriál, bojovnice, Elizabeth Banks
TOPlist