Na královský piknik vyrazil princ George a máma Kate v pruhovaném

01.06.2016

Královská rodinka se objevila na koňské přehlídce v Norfolku. Kate Middleton (34) prokázala svůj cit pro módu a sladila své oblečení s oblečením synka. Oba vyrazili v pruhovaném modelu.

Kate Middleton
Zdroj: Profimedia.cz

Na přehlídce působila královská rodinka velmi civilně. Jeho výsost princ William (33) přišel v baseballové čepici, klidně pojídal občerstvení z papírového tácku, takže byste si ho mohli splést s kterýmkoliv tátou odvedle, který vyrazil se svými dětmi na piknik.

Ostatně princ William už mnohokrát prokázal, že na poctách pro sebe opravdu nelpí. Jeden čas dojížděl do školy normálním vlakem a v minulosti pracoval jako pilot helikoptéry záchranné služby. A to je na něm nesmírně sympatické! Ostatně, Kate je dívka z lidu, její matka byla letuška, tak na co by si hráli! 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Kate Middleton, Princ William

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, královská rodina, britská královská rodina, Kate Middleton foto, princ William foto, Kate Middleton dítě, Princ George, britský bulvár, Kate Middleton děti, princ George foto, Kate Middleton styl, Kate Middleton novinky, princ William fotografie, Princ William žena, Kate Middleton móda, Kate Middleton oblečení, Kate Middleton piknik, Kate Middleton Norfolk
TOPlist