Muž roku Antonín Beránek prorazil v zahraničí!

06.03.2014

Muž roku 2013 Antoním Beránek je šestým nejkrásnějším muže světa a na nedostatek práce si nemůže stěžovat. Už dva měsíce pobývá v Indonésii, kde nezahálí a nafotil čtyři magazíny, mezi něž patří Cosmopolitan či Harper´s Bazaar.

Foto: Muzroku.cz (8x)

Největší příležitost dostal Tonda na světovou reklamu pro Asii na mobilní telefon. „Visím nyní v Indonésii na každém rohu, protože je to masívní bilbordová i televizní kampaň,“ dodává usměvavý fešák. Celkem se zúčastnil sedmi módních přehlídek a bez Tondy se samozřejmě neobešla ani ta nejprestižnější, která v Indonéssi je, což je Fashion Week.

„Za celou dobu jsem měl dva volné dny, tak je hodně práce, ale moc mě to baví. Představte si, že místní dívky si zjistily, kde tu bydlím a nechávaly mi na recepci květiny, plyšáky a dokonce jsem měl v obálce i žádost o ruku!“ směje se nezadaný Beránek, po kterém v Indonésii holky doslova šílí pro jeho evropský vzhled!

Ten však v zápětí dodává- „Mně se líbí české holky a těšte se, až se v dubnu vrátím,“ směje se Antonín, který fotil i na Bali pro jednu mezinárodní společnost. Na cestě ho doprovází Miroslav Kolenyak, který uspěl s nejhezčím tělem na Mister Universe.

„Snažím se klukům otevřít dveře v modelingu a ve společnosti, a proto budu moc rád za nové tváře a doufám, že se i letos přihlásí velké množství zájemců o titul Muž roku. Je doporučeno, vzhledem k mezinárodním soutěžím, když kluci umí trochu nějaký ten cizí jazyk, mají i díky tomu lepší možnost realizovat se v zahraničí jako Tonda,“ dodáva pořadatel Muže roku David Novotný.

Celebrity:
Antonín Beránek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
indonésie, český model, Cosmopolitan, Muž roku 2013, Antoním Beránek muž roku, Antoním Beránek fotky sexy, Antoním Beránek nahé foto, Antoním Beránek tělo, Antoním Beránek Indonézie, Antoním Beránek nejkrásnější muž světa, Antoním Beránek Cosmopolitan, kampaň pro operátora, nejkrásnější muži, nejkrásnější čeští muži, nahé mužské tělo, muži sexy fotky, sexy fotky mužů
TOPlist