Miroslav Šmajda končí kariéru? To není možný!

27.01.2012

Slovenský dívčí idol se rozhodl, že odejde do předčasného důchodu! Miroslav Šmajda (23) oznámil, že jeho zimní turné Good Bye tour je opravdu poslední. No, jo, von už ten název byl takovej podivnej ...

Miroslav Šmajda
Zdroj: ShowBiz.cz

Miroslav Šmajda (23) poděkoval svým fanouškům a "fanúšičkám" za jejich bezmeznou podporu od roku 2009, kdy jako hvězda vylétl nahoru, až dodnes a odchází. Zpěvák říká, že všechno má svůj důvod (tedy i jeho důchod má důvod), a i přesto, že neplánuje koncertovat veřejně a pokračovat ve své hudební činnosti, dělá vše jen pro nás.

Čtěte také

Blonďatý idol má přitom svou zemi reprezentovat na Eurovision 2012 v Baku. Je však otázkou, zda Slovensko nakonec nevyšle někoho jiného, když její zástupce má takové vrtochy a chce seknout s kariérou! Miro, co blázníš? To ti tak vadí ty tisíce fanynek, co se s tebou chtějí vyspat? Tobě, rockerovi?

Podle nás jde o nějaký Mirův žertík - jen se zpěvák bohužel spletl v datumu. Apríla je až 1. dubna! Teď záleží už jen na nás, na vás, ale hlavně teda tady vlevo na vás, jestli se Miro vrátí ... Musíme ho přemluvit, aby si to ještě rozmyslel - československý šoubyznys by byl zase o něco chudší!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, Miroslav Šmajda superstar, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, Miro Šmajda photo, nehody celebrit, Miro Šmajda nemocnice, Miro Šmajda zranění, slovenští idolové, idoly, idoly puberťaček, Miroslav Šmajda lži, Miro Šmajda zklamání, Miroslav Šmajda odchod do penze, Miroslav Šmajda pád, Miroslav Šmajda kecy, Miroslav Šmajda důchod, Miroslav Šmajda konec kariéry
TOPlist