"Rocker" Miro Šmajda se zase odvázal: Lesby a drogy v novém videoklipu!

27.10.2011

Slovenský zpěvák nám opět dal "pořádné ponaučení" o tom, jak má vypadat správný rocker! Miroslav Šmajda (22) novým klipem Loneliness, který se hemží nahými lidmi a narkomany, zahajuje turné Good Bye Tour!

Miroslav Šmajda
Zdroj: youtube.com

Stříbrný finalista Česko Slovenské Superstar Miroslav Šmajda (22) ve svém novém videoklipu opět dokazuje, že je rockerem do "mourku" kostí. Otázkou však je, zda klip Loneliness plný lesbických orgií a šňupání kokainu je natolik skandální, aby zaujal široké masy ... Tohle už je přece jenom trochu ohrané, Miro!

Miro občas čelí výtkám, že si na rockera jenom hraje ...

Blonďatý zpěvák se v černobílém klipu pochopitelně opět svlékl, což je jeho takřka již poznávací znamení. Miro, jehož snaha o rockerství je někdy až komická, navíc tvrdí, že natáčení klipu, který vznikal celkem tři dny, bylo opravdu drsné.

Během natáčení bylo prý vypito přes padesát litrů tvrdého alkoholu, hlavně whisky a vodky. A kvůli tomu, že herci a herečky v klípečku užívali měkké drogy, štáb celkem třikrát navštívila policie kvůli rušení nočního klidu. Prostě mladí dělali nehoráznej bugr a fízli s tím nemohli nic dělat, vole! Hergot, ten Mirek je drsnej jak šmirglpapír!

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Miroslav Šmajda

Filmy:
Superstar, Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Videoklipy, Celebrity, erotika, hudební videoklipy, youtube, zpěváci, slovenské celebrity, youtube video, youtube com, Miro Šmajda, slovenští zpěváci, Miro Šmajda fotky, miro šmajda video, Miro Šmajda foto, miro šmajda nahý, Miro Šmajda videoklip, Miro Šmajda erotika, Miro Šmajda erotický klip, Miro Šmajda klip, Miro Šmajda nahota, necking, petting, Miro Šmajda nahoře bez, Miro Šmajda Loneliness, Loneliness, Loneliness klip, Loneliness video, Loneliness videoklip
TOPlist