Miroslav Etzler: Jeho nevěra byla jen krátkodobé povyražení!

15.03.2011

Miroslav Etzler (46) definitivně skončil s milenkou a vrátil se ke své ženě! Herec nakonec po pár týdnech došel k závěru, že šlo jen o "krátkodobé povyražení". Jeho milenka Radka Pavlovčinová (22) má však asi trochu jiný názor ...


Miroslav Etzler
Foto: TV Prima

Miroslav Etzler před pár týdny své manželce "trošku zahnul" a chvíli to vypadalo, že půjde o dlouhodobý vztah. Jenže teď se herec o poměru s mladou herečku vyjádřil jako o pokračování seriálové role v seriálu Cesty domů ... Velmi tvrdé hodnocení!

Čtěte také


Slovenská herečka Radka Pavlovčinová (22) rozchod s hereckým kolegou, který vznikl při natáčení seriálu Cesty domů, ovšem bere dost těžce, neb o něm měla jiné představy. Mladá kráska si zřejmě myslela, že Miroslav kvůli ní obětuje své manželství s Vilmou Cibulkovou. Jenže opak se stal skutečností. Radka zůstala sama a Mirek se poslušně vrátil k rodinnému krbu.

A kdo je jasným vítězem celé miniaféry? No, přece Mirkova manželka, herečka Vilma Cibulková, která svému nevěrnému muži v pravý čas odpustila milostný úlet a tím si ho nadobro připoutala k sobě!

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vilma Cibulková, Zuzana Bydžovská, Miroslav Etzler, Radka Pavlovčinová

Filmy:
Cesty domů, Robin Hood, Robin Hood, Robin Hood

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, české herečky, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Prima, miroslav etzler foto, vilma cibulková foto, Miroslav Etzler photo, nevěry celebrit, Miroslav Etzler milenka, Miroslav Etzler manželka, Miroslav Etzler nevěra, Miroslav Etzler bulvár, Miroslav Etzler paparazzi, Miroslav Etzler herečky, Miroslav Etzler cesty domů, Miroslav Etzler poměr, Miroslav Etzler vztah, Miroslav Etzler seriál, Radka Pavlovčinová milenec, Radka Pavlovčinová seriál, Radka Pavlovčinová cesty domů, Radka Pavlovčinová milenka, Radka Pavlovčinová vztah, Radka Pavlovčinová foto, Radka Pavlovčinová photo, nevěra celebrity, Radka Pavlovčinová video, Miroslav Etzler vyhazov, Miroslav Etzler kopačky, Miroslav Etzler na ulici, Cesty domů ukázka, Cesty domů video
TOPlist