Michaela Jílková v slzách: Zemřel jí otec - spisovatel Jan Jílek!

06.10.2011

Otec známé moderátorky podlehl rakovině, s níž bojoval devět let! Spisovatel, dramatik a televizní scenárista Jan Jílek zemřel dnes v šest hodin ráno ve věku nedožitých 78 let.

Michaela Jílková
Zdroj: Česká televize

Michaela Jílková (43), která se proslavila moderováním pořad Kotel a dnes řádí v relaci Máte slovo, ztratila svého milovaného otce. Slavný divadelní autor a scenárista podlehl zákeřné chorobě, s níž bojoval téměř celé jedno desetiletí.


Čtěte také


Moderátorka je ze smrti otce naprosto zdrcená, ale bohužel nemůže příliš dlouho truchlit. Již dnes večer ji totiž čeká živé vysílání pořadu Máte slovo. Michaela Jílková odmítá vysílání pořadu odložit a tvrdí, že nechce diváky obtěžovat svými soukromými problémy ...

O Ječmínkovi - ukázka!

Jan Jílek (1933-2011) studoval na pražské DAMU a poté byl hercem v Divadle Jiřího Wolkera. Od šedesátých let pracoval jako scenárista v Československé televizi a v Československém filmu. Napsal desítku televizních inscenací a několik pohádek - Kulihrášek a zakletá princezna, Láska jako trám nebo O Ječmínkovi. V roce 2008 mu vyšla románová sága Milování s hudbou. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Jílková

Filmy:
Kotel, Máte slovo

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, moderátorky, české moderátorky, české herečky, Česká Televize, youtube video, smrt, youtube com, spisovatelé, čeští spisovatelé, Motol, Michaela Jílková foto, Michaela Jílková Máte slovo, Michaela Jílková moderování, Máte slovo video, úmrtí otce, Michaela Jílková otec, Jan Jílek, Jan Jílek rakovina, Jan Jílek nemoc, Jan Jílek choroba, Michaela Jílková, dramatici, čeští dramatici, Jan Jílek smrt, Jan Jílek úmrtí
TOPlist