Michaela Jílková v šoku: Její otec má rakovinu!

07.09.2011

Moderátorka Michaela Jílková (43) neprožívá zrovna šťastné období! Její otec, známý scenárista a dramatik Jan Jílek (78), totiž bojuje se zákeřnou nemocí – má rakovinu.


Michaela Jílková
Zdroj: Česká televize


Michaela Jílková (43), která má ke svému otci obzvlášť silný vztah (ostatně jako každá dcera), se ho snaží nějak podpořit, ale příliš možností jako televizní moderátorka nemá. Jan Jílek (78) stále podle jejích slov stále zůstává doma mezi svými, aby ho prý posilovala přítomnost rodiny. S péčí rodině pomáhají zdravotní sestry.

Moderátorka, která uvádí v České televizi pořad Máte slovo!, a proslavila se též svým „Kotlem“, se nechala slyšet, že velmi obdivuje svou matku, která celou situaci zvládá i přes svůj věk statečně.

Jan Jílek (78) je původním profesí herec, které posléze přesedlal na scenáristiku a psaní divadelních her. Je autorem scénáře k filmům Osení, Láska jako trám, Tchyně a k pohádkám Kulihrášek a zakletá princezna nebo O Ječmínkovi. Rakovina se u něj objevila již před devíti lety a od té doby s ní víceméně úspěšně bojuje.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Jílková

Filmy:
Kotel, Máte slovo

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, moderátorky, české moderátorky, české herečky, Česká Televize, youtube video, youtube com, Motol, Michaela Jílková foto, Michaela Jílková Máte slovo, Michaela Jílková moderování, Máte slovo video, Michaela Jílková otec, Jan Jílek, Jan Jílek rakovina, Jan Jílek nemoc, Jan Jílek choroba, Michaela Jílková
TOPlist