Michaela Jílková se vrací z nemocnice domů! O berlích a s korzetem!

11.02.2011

Moderátorka Michaela Jílková (43) opustila nemocnici, kde skončila po pádu na náledí! Před čtrnácti dny si totiž zlomila obratel a byla hospitalizována v Thomayerově a poté v motolské nemocnici!


Michaela Jílková v pořadu Máte slovo!
Foto: Česká televize

Michaela Jílková, která v České televizi uvádí diskusní pořad Máte slovo, je už sice z nemocnice doma, ale moc se radovat nemůže. Prakticky pořád polehává, chodit může jen o berlích a na sobě má navlečený zdravotní korzet.

Neúnavná moderátorka si však přesto umanula, že už příští čtvrtek, tedy 17. února, se opět objeví na televizní obrazovce! Aspoň přijde na jiné myšlenky, ale hlavně nechce nechat ve štychu kolegy, kteří s ní pořad připravují.

Čtěte také


Pořad Máte slovo je živě vysílaný, a tak bude její pozice o to těžší, neboť si nebude moct dát během natáčení delší pauzu.

Michaela Jílková teď bude muset zatnout zuby a vydržet celé tři měsíce chodit o berlích a s korzetem. No, to jí tedy nezávidíme! A to vše jen kvůli drobnosti - zlomenému pátému obratlu!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Jílková

Filmy:
Kotel, Máte slovo

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, moderátorky, české moderátorky, české herečky, Česká Televize, youtube video, youtube com, Motol, Michaela Jílková foto, Michaela Jílková photo, Michaela Jílková zlomený obratel, Michaela Jílková obratel, Michaela Jílková zranění, Michaela Jílková náledí, Michaela Jílková uklouznutí, Michaela Jílková Motol, Michaela Jílková Máte slovo, Michaela Jílková moderování, Michaela Jílková lůžko, Máte slovo video, Michaela Jílková návrat, Michaela Jílková comeback, Michaela Jílková korzet, zdravotní korzet
TOPlist