Moderátorka Michaela Jílková se zranila! Zlomila si obratel!

01.02.2011

Michaela Jílková (42) uklouzla na náledí a zlomila si krční obratel! Moderátorka pořadu "Máte slovo" je upoutána na lůžko a Česká televize kvůli jejímu zranění musí změnit program.


Michaela Jílková
Foto: Česká televize

Michaela Jílková uklouzla na náledí v sobotu a hned byla odvezena do pražské motolské nemocnice. Lékaři nejprve zvažovali operaci, ale nakonec od ní upustili. Z nemocnice by ji měli propustit nejspíše v polovině týdne,ale její rekonvalescence potrvá nejméně tři měsíce.


Máte slovo - show Michaely Jílkové!

Moderátorka uvádí každý čtvrtek na ČT 1 diskusní pořad Máte slovo, takže České televize bude muset kvůli jejímu zranění měnit program. S největší pravděpodobností tak diváci pořad uvidí až další týden. Připravme se na to, že Michaela Jílková bude několik týdnů uvádět pořad o berlích a v korzetu!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Jílková

Filmy:
Kotel, Máte slovo

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, youtube, moderátorky, české moderátorky, české herečky, Česká Televize, youtube video, youtube com, Motol, Michaela Jílková foto, Michaela Jílková photo, Michaela Jílková zlomený obratel, Michaela Jílková obratel, Michaela Jílková zranění, Michaela Jílková náledí, Michaela Jílková uklouznutí, Michaela Jílková Motol, Michaela Jílková Máte slovo, Michaela Jílková moderování, Michaela Jílková lůžko, Máte slovo video
TOPlist