Michaela Jílková se bojí se ochrnutí: Zranění se vrátilo!

24.09.2012

Moderátorka pořadu Máte slovo se stále nezbavila bolestí po loňském pádu na náledí! Michaela Jílková (44), která si v zimě roku 2011 zlomila pátý obratel, po roce a půl stále chodí na kapačky do motolské nemocnice. 

Michaela Jílková
Zdroj: Česká televize

Michaela Jílková (44) se médiím svěřila s tím, že trpí takovými bolestmi, že nemůže chodit a samotná chůze jí prý činí velké potíže. Moderátorka se vcelku oprávněně obává, aby nakonec neskončila na invalidním vozíku.

Zatím stále moderuje svůj pořad v České televizi, ale není vyloučeno, že za pár neděl budeme sledovat, jak Michaela Jílková moderuje z křesla či za pomoci berlí.

Čtěte také

Paradoxní je, že v době úrazu nebyly její bolesti tak intenzivní. Podle lékařů ovšen za její současný zdravotní stav může z velké části také velký stres, kterým Michaela Jílková prochází v práci. Takže to chce klid a nohy v teple!


Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Michaela Jílková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, moderátorky, české moderátorky, české herečky, Česká Televize, Michaela Jílková foto, Michaela Jílková zlomený obratel, Michaela Jílková obratel, Michaela Jílková zranění, Michaela Jílková náledí, Michaela Jílková uklouznutí, Michaela Jílková Máte slovo, Michaela Jílková moderování, Michaela Jílková lůžko, Michaela Jílková fotky, Michaela Jílková ochrnutí
TOPlist