Metallica má "vášnivé" fanoušky - kvůli zrušenému koncertu zdemolovali pódium!

31.10.2011

Koncert kapely Metallica v Indii byl nečekaně zrušen, což vyvolalo nebývalé výtržnosti ze strany fanoušků! Vystoupení americké hudební skupiny mělo být ozdobou doprovodného programu premiérové Velké ceny Indie formule 1.

metallica
Foto: metallica.com

Slavná kapela Metallica, která se chystala na svůj první koncert v Indii, měla v neděli vystoupit v indickém městě Bengalúru. Organizátoři uvedlo jak důvod zrušení vystoupení tzv. technickými problémy, ale indická policie vzápětí čtyři pořadatele zatkla kvůli podezření z podvodu.

Zrušení koncertu totiž rozlítilo stovky čekajících fanoušků, kteří se okamžitě pustili do demolování pódia, čímž si zřejmě chtěli vybít zlost. Zástupci samotných hudebníků pak podle zahraničních médií slíbili, že lidem vrátí vstupné. Členové metalové kapely se asi musí divit, kolik mají v Indii vášnivých fanoušků ...

Společenský program Grand Prix uzavřel koncert americké zpěvačky Lady Gaga (25) v hotelu, kde jsou ubytování účastníci závodu. Tam naštěstí už k žádným výtržnostem nedošlo ... Fanoušci Lady Gaga prostě nejsou takoví rváči!

Interpreti:
Metallica

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, kapely, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, muzikanti, americké kapely, zahraniční kapely, američtí muzikanti, zahraniční muzikanti, Metallica foto, Metallica photo, Metallica video, Metallica music, Metallica Indie
TOPlist