Melanie Grifith a Antonio Banderas opět spolu! Bohužel jen na plátnech kin…

23.08.2014

Melanie Griffith (57) a Antonio Banderas (54) se opět hledali! Bohužel ve svém životě si už nějaký ten měsíc jde každý svou cestou, ale dohromady je svedl nový film Automata. Mělo by jít o pravý hollywoodský thriller!

Antonio Banderas
Zdroj: Profimedia.cz

Film se odehrává v budoucnosti, kdy roboti přejímají vládu nad lidmi. Líčení to tedy není vůbec veselé. Navíc Antoniovi to ve filmu moc nesluší, musel si oholit své kadeře a je zde tedy úplně plešatý.

Na druhou stranu se zdá, že by měl mít film strhující děj. Po delší době je možné v hollywoodském thrilleru také vidět Melanii Griffith, jejíž kariéra v poslední době dost stagnovala.

Melanie a Antonio se nedávno rozvedli po 18 letech manželství, ze kterého se narodila dcera Stella. Rozvod se prý nesl v přátelském duchu, žádné pikantní detaily navenek nepronikly…

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Melanie Griffith, Antonio Banderas

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční celebrity fotky, vztah, rozvody celebrit, rozvody, Antonio Banderas rozvod, Melanie Griffith foto, Melanie Griffith rozvod, rozvody slavných, Melanie Griffith Antonio Banderas, Melanie Griffith vztah, Melanie Griffith herečka, celebrity rozvody, konec vztah
TOPlist