Megan Fox dostala vyhazov z Transformers za kecy o Hitlerovi!

21.06.2011

Megan Fox (25) si nezahraje ve třetím pokračování snímku Transformers z jednoho prostého důvodu - měla blbé řeči! Režisér Michael Bay až nyní potvrdil, že u něj skončila, neboť jej nazvala v rozhovoru Hitlerem. Bulvární deníky o tom ostatně informovaly už před časem ...


Megan Fox ve filmu Transformers: Pomsta poražených!
Foto: Bontonfilm

Americká modelka a herečka Megan Fox (25) byla kvůli své prostořekosti ve filmu Transformers 3 nahrazena o rok mladší britskou modelkou Rosie Huntingdon-Whitley (24). Podle oficiální verze však nabídku na pokračování odmítla, protože prý dostává lepší role.

Čtěte také


Americká kráska poskytla rozhovor britskému časopisu Wonderland, kde režiséra Michala Baye přirovnala k nacistickému vůdci Adolfovi Hitlerovi, protože prý natáčení pod jeho vedením byla noční můra. Když se to dozvěděl producent Steven Spielberg, který natočil snímek z druhé světové války Schindlerův seznam, okamžitě rozkázal, aby byla Megan Fox vyhozena.


Transformers 3 - trailer

Herečka, která je v současnosti považována za jednu z nejvíce sexy žen planety, hrála v prvních dvou dílech příběhu o hodných Autobotech a zlých Deceptikonech. Podle mnoha členů štábu i některých herců to však svým nevhodným přirovnáním opravdu přehnala, ačkoliv by prý měla být režisérovi vděčná za to, že z ní udělal filmovou hvězdu.


Rosie Huntington ve filmu Transformers 3!
Foto: Bontonfilm

Paradoxní je, že sám Michael Bay (46) se přiznal, že se ho přirovnání k Hitlerovi nijak nedotklo. Jenže Steven Spielberg (64), který je židovského původu, asi nemá tyhle "nacistická" přirovnání rád ... Zajímalo by nás, co řekl na nedávnou aféru Larse von Triera, který se na festivalu v Cannes z legrace vyznal z lásky k nacismu!

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Megan Fox, Michael Bay

Filmy:
Transformers, Transformers 3

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, youtube, americké celebrity, britské celebrity, britské modelky, zahraniční modelky foto, youtube video, Megan Fox photo, Megan Fox foto, youtube com, Megan Fox sexy, Megan Fox video, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Rosie Huntington, Rosie Huntington sexy, Adolf Hitler, Transformers video, Transformers trailer, Megan Fox film, Megan Fox movie, Megan Fox Transformers, Megan Fox vyhazov, Megan Fox blbý kecy
TOPlist