Rosie Huntington-Whiteley bude hrát v Transformers III!

27.05.2010

Modelka však stále zvažuje, zda roli přijme! Americký režisér Michael Bay dal přednost před herečkou Gemmou Aterton modelce bez hereckých zkušeností Rosie Huntington-Whiteley.To by však v zásadě nemělo vůbec vadit, protože v tomto filmu jistě nepůjde o herecké výkony, ale spíš o akční podívanou. Rosie určitě zvládne věty typu "Utíkejme" nebo "Bože" apod.

Megan Fox, která nečekaně odstoupila z natáčení třetího pokračování akční série Transformers, měla původně nahradit Gemma Arterton. Megan už dokonce natočila několik testovacích záběrů, a tak se ihned objevily spekulace, že byla vyhozena, neboť se několikrát nepohodla s režisérem, který je na herce ostrý jako ras!

Megan Fox ho sice dokonce v jednom rozhovoru přirovnala k Hitlerovi, ale ve skutečnosti režisér herečku vyhodil kvůli její váze, protože prý moc zhubla.Rosie Huntington patří v současnosti k nejžádanějším světovým modelkám. Pravidelně se objevuje na titulních stránkách pánských a módních magazínů a pózovala také pro prestižní kalendář Pirelli. Podle deníku The Sun však Rosie stále není definitivně rozhodnutá, i když režisér s ní už téměř najisto počítá. Role ve filmu by jí ale mohla dostat na úplný vrchol.

Fandím
24 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Megan Fox, Michael Bay

Filmy:
Transformers

Kategorie:
Celebrity, Filmy, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, youtube, britské celebrity, britské modelky, zahraniční modelky foto, youtube video, youtube com, foto nahoře bez, kalendář Pirelli, Rosie Huntington, Rosie Huntington fotky, Rosie Huntington photos, Rosie Huntington sexy fotky, Rosie Huntington topless, Rosie Huntington v bikinách, Rosie Huntington v plavkách, Rosie Huntington sexy, Rosie Huntington nude, Rosie Huntington nude photos, Pirelli, Transformers video, Transformers trailer
TOPlist