Manželka Michala Dvořáka Lucca si vyšla na Lvy bez podprsenky

25.02.2014

V sobotu se rozdávali ceny České filmové a televizní akademie Čeští lvi a jejich poklidný až nudný průběh letos nenarušilo skoro nic, o jistou pozornost se však postarala manželka Michala Dvořáka dýdžejka Lucca, která přišla na slavnostní večer viditelně bez podprsenky.

Dj Lucca
Zdroj: Profimedia

Letošní Čeští lvi skutečně žádné velké haló nevyvolali. Ceny si ve většině případů odnesl Hořící keř, jak se předpokládalo, raut konečně obsahoval i maso, nikdo se nějak viditelně neopil a skandál se nekonal. 

Čtěte také

Upoutala tak manželka Michala Dvořáka dýdžejka Lucca, která si na sebe vzala sice krásnou toaletu v béžové a zlatavé barvě, ale která jasně ukazovala, že Lucie tentokrát spodní prádlo vynechala. Látka šatů byla celkem tenká, takže bylo vidět skutečně vše…

I tak to Lucii rozhodně slušelo. Talentovaná dýdžejka má s Michalem Dvořákem již dva malé kluky a oba se zdají být velmi spokojeni.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michal Dvořák, Dj Lucca

Interpreti:
DJ Lucca

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české dýdžejky, DJ, DJ Lucca foto, DJ Lucca sexy, Manželka Michala Dvořáka, DJ Lucca sexy foto, DJ Lucca bez podprsenky, DJ Lucca čeští lvy, DJ Lucca topless, DJ Lucca sexy fotky, čeští lvy 2014, čeští lvy fotky, čeští lvy informace, čeští lvy šaty, čeští lvy róby, DJ česká republika, Michal Dvořák manželka
TOPlist