Aňa Geislerová se na předávání Českých lvů ozdobila diamanty za 2,2 milionu!

23.02.2014

Také ostatní celebrity na sebe uměly upozornit, vždyť se jednalo o takové znovuzrození těchto filmových cen. Kromě toho, že odešel Petr Vachler a raut už tak nebyl vegetariánský, se také změnilo místo konání nebo ocenění. Broušené lvy střídají decentnější skleněné kužely. Role moderátora se ujal Marek Eben, v jeho případě prostě nejde šlápnout vedle.

Anna Geislerová
Zdroj: Profimedia.cz

Jde o to, že minulé ročníky moderovala večer většinou nějaká dvojice umělců, kteří se za každou cenu snažili být vtipní, jenže jejich styl humoru kolikrát nebyl moc pochopen či akceptován. Takže se nyní vsadilo na jistotu v podobě Marka Ebena. Nařízen byl dress code ve stylu "black tie", což se některé celebrity rozhodly zřejmě bojkotovat nebo ani nevěděly, o co se jedná.

Jana Plodková
Zdroj: TV Prima

Kromě diamantové Geislerové na sebe upozornila také Klára Issová, která vypadala v bílých šatech jak nevěsta. V zářící stříbrné róbě dorazila Táňa Pauhofová a objevil se zde také miliardář Karel Janeček, v doprovodu usměvavé brunetky. Historii Českých lvů přepsal film Hořící keř, který získal celkem jedenáct cenění. Cenu si v kategorii dokument plně zasloužila Sylvie Dymáková za projekt Šmejdi.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Anna Geislerová, Klára Issová, Tatiana Pauhofová, Marek Eben

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, filmové ceny, Český lev, diamanty, Táňa Pauhofová, filmové ocenění, Film, marek eben, Hořící keř Český lev, Český lev 2014, hořící keř, aňa geislerová diamanty, klára plodková, klára issová
TOPlist