Lucie Navrátilová - kolekce domácích sexy fotek!

09.01.2011

Účastnice Česko hledá Superstar 3 Lucie Navrátilová (19) má na internetu pěknou sbírku sexy fotek! Mladá dívka se asi nemůže rozhodnout, zda se stane modelkou nebo zpěvačkou!Sexuální dračice Lucie Navrátilová (19) z Olomouce, která v roce 2006 soutěžila v show Česko hledá superstar, nám svými fotkami dokazuje, že sex a odhalování je prostě její doménou. Jako zpěvačka sice moc neuspěla, ale jako sexuální symbol by se mohla v šoubyznysu chytit!

Čtěte také
Její soukromé fotografie pocházejí nejspíše z doby po Superstar. Lucka si účastí v pěvecké soutěži dodala odvahy, a tak se už nebála nafotit snímky, na nichž vyniká především její sexy tělo. A je vcelku jedno, zda fotky vznikly doma před zrcadlem nebo u profesionálního fotografa v ateliéru. Kochejte se!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Zbyněk Drda

Filmy:
Česko hledá SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, Stream.cz, superstar 2009, stream video, swingers party, TV stream, česko hledá Superstar 3, Lucie Navrátilová, Lucie Navrátilová porno, Lucie Navrátilová foto, Lucie Navrátilová photo, Lucie Navrátilová video, Lucie Navrátilová superstar, Lucie Navrátilová superstar 3, Lucie Navrátilová superstar 2008, Lucie Navrátilová swingers, Lucie Navrátilová swingers akce, Lucie Navrátilová nude, Lucie Navrátilová naked, Lucie Navrátilová topless, Lucie Navrátilová nahoře bez, Lucie Navrátilová zpěv, Lucie Navrátilová stream, Česko hledá Superstar 3 video, Česko hledá Superstar 3 účastníci, superstar 3
TOPlist