Skandál: Účastnice Superstar si užívala na swingers party! Máme video!

10.01.2011

Účastnice Česko hledá Superstar 3 Lucie Navrátilová (19) se "účastní" i akcí, kde se moc nezpívá! Mladá zpěvačka z Olomouce to na swingers párty pořádně rozjela!


Foto: Reprofoto

Pěvecká reality show Česko hledá Superstar 3 proběhla na podzim roku 2006 a jejím vítězem se stal Zbyněk Drda (23). Mezi dívkami, které se toužily stát zpěvačkami, se objevila také patnáctiletá Lucie Navrátilová z Olomouce, která však porotu příiš nezaujala, a tak nakonec zůstala před branami finále!

Jak se však později ukázala, pro Lucii byla pěvecká soutěž jistě hlubokým zážitkem, neboť o své účasti v Superstar hovořila dokonce na swingers párty, kde si stěžovala na to, že jim nějací "prasáci chodili na holčičí záchody"! (Naleznete ve 2. minutě a 19. sekundě videa)


Lucie Navrátilová ve skandálním videu

Mladá zpěvačka přišla na swingers party v doprovodu svého o tři roky staršího přítele a nakonec se nechala při sexu natáčet na kameru! (Naleznete ve 2. minutě a 30. sekundě videa) Se silným moravským akcentem se kameramanovi ještě svěřila, že pochází z Olomouce a že se živí zpěvem ...


Lucie Navrátilová má talent nejen na zpěv ...

Lucie Navrátilová se sice nedostala ani do finálové desítky, ale své pěvecké kariéry se jen tak nevzdala. Začátkem roku 2010 nahrála pár písní ve studiu Kamila Emanuela Gota. Její odvážné fotky však najdeme i na stránkách, kde jsou vystavené snímky mladých a polonahých modelek.

Čtěte také


Lucka má opravdu mnoho zájmů, ale mezi její největší záliby patří zpěv, modeling a swingers! Kterému oboru se hodlá věnovat v budoucnu?

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Zbyněk Drda

Filmy:
Česko hledá SuperStar

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, Stream.cz, superstar 2009, stream video, swingers party, TV stream, česko hledá Superstar 3, Lucie Navrátilová, Lucie Navrátilová porno, Lucie Navrátilová foto, Lucie Navrátilová photo, Lucie Navrátilová video, Lucie Navrátilová superstar, Lucie Navrátilová superstar 3, Lucie Navrátilová superstar 2008, Lucie Navrátilová swingers, Lucie Navrátilová swingers akce, Lucie Navrátilová nude, Lucie Navrátilová naked, Lucie Navrátilová topless, Lucie Navrátilová nahoře bez, Lucie Navrátilová zpěv, Lucie Navrátilová stream, Česko hledá Superstar 3 video, Česko hledá Superstar 3 účastníci, superstar 3
TOPlist