Lucie natočila znovu Medvídka a má i klip

03.12.2015

Skladba a hlavně klip Medvídek od skupiny Lucie způsobil před sedmnácti lety celkem poprask. Nyní Lucie bude slavit třicet let účinkování a při této příležitosti natočila skladbu i klip znovu.

Foto: Youtube

Skladba celkem nepokrytě vypráví o pašování drog z Kolumbie a i klip je vyprávěn v podobném duchu. Navíc má skladba krásnou melodii a aranžmá ve stylu koledy, není se čemu divit, že před sedmnácti lety bodovala. Klip od Filipa Renče (50) dokonce jako podporu drog televize Nova vyřadila z vysílání.

Nyní natočila Lucie skladbu v jiném aranžmá, orchestr nahradilo kvarteto, atmosféra je o to komornější. V klipu se kapela schází u vína, probírá se starými fotkami a rekapituluje své třicetileté působení. Klip je totiž vlastně pozvánkou na turné, které Lucie u příležitosti kulatého výročí naplánovala. V závěru se dokonce objeví Petr Čtvrtníček (51), který na tyto koncerty také  zve. 

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Petr Čtvrtníček, David Koller

Interpreti:
Lucie

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Videa,

Tagy:
kokain, drogy, české koncerty, české kapely, kapela lucie, české skupiny, kokain v Praze, Petr Čtvrtníček youtube, koncerty Česko, Petr Čtvrtníček videa, Lucie Medvídek, Lucie Medvídek 2016, Lucie Medvídek youtube, Lucie Medvídek klip, Lucie Medvídek video, Lucie videa, Lucie youtube, Lucie turné, drogy v Praze, turné kapely Lucie
TOPlist