Lionel Richie dluží víc než milión dolarů na daních!

13.04.2012

Americký zpěvák zapomněl zaplatit berňáku a jeho dluhy se vyšplhaly do neskutečné výše! Lionel Richie (62) podle zahraničních médií dluží americkému Federálnímu daňovému úřadu jen za rok 2010 zhruba 1,1 miliónu dolarů!

Lionel Richie
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Lionel Richie (62), který se zatím odmítá ke svým dluhům vyjádřit, se tímto přiřadil k těm nemnoha americkým celebritám, které mají problémy s placením daní. Nikdo z nich to však nenechal dojít tak daleko jako herec Wesley Snipes, kterého tyhle podvůdky přivedly až do vězení.

Čtěte také

Předpokládáme, že také Lionel Richie se umoudří a nakonec dluh v přepočtu 21 miliónů korun poslušně zacáluje. Kdyby tak neučinil, tak riskuje, že skončí jako Wesley Snipes a to určitě nechce ... No, a v příštím roce si už dá pozor, aby v březnu nezapomněl vyplnit daňové přiznání a poctivě přiznat všechny své příjmy!

Lionel Richie, celým jménem Lionel Brockman Richie, se proslavil nejen jako frontman kapely Commodores, ale také spoluprací s Michaelem Jacksonem, s nímž složil slavný hit We Are the World.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lionel Richie

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, Lionel Richie foto, Lionel Richie fotky, Lionel Richie hudba, Lionel Richie video, Lionel Richie videoklip, Lionel Richie zločin, Lionel Richie dluhy na daních, Lionel Richie dluhy, Lionel Richie daňové podvody, Lionel Richie daně
TOPlist