Lily Allen odmítla před pěti lety koncert, který z ní mohl udělat multimilionáře!

09.01.2014

Její reakce na Twitteru jsou více než jasné "#idiot #idiot". Ale co už, teď s tím nic nenadělá. Lily Allen v současné době disponuje jměním kolem šesti milionů liber. Kdyby tehdy s koncertem pro virtuální hru Second Life, za 200 tisíc bitcoinů, souhlasila, tak by se její finance rozrostly o téměř šestinásobek!

Lily Allen
Zdroj: Reprofoto Youtube

No jo, tomu se říká pešek. Vzhledem k současnému kurzu kolem 590 liber za bitcoin, by jí koncert vynesl neuvěřitelných 118 milionů liber. A to šlo tehdy jen o to, aby si Lily Allen sedla doma za monitor a hrála pro uživatele hry. Tehdy ovšem nabídku odmítla, takže z obrovské hromady penízků nic nebude.

Z bitcoinů nic nebude, ale její pěvecká kariéra je velmi úspěšná a za ty roky jí vydělala také nemalé bohatství. Singl "Hard Out Here" je úvodní písní jejího připravovaného třetího studiového alba.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Lily Allen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, peníze, populární zpěvačky, bohatství, bitcoiny, koncert za bitcoiny, příležitost, lily allen, lily allen bohatství, lily allen peníze, lily allen odmítnutí, lily allen bitcoin, lily allen koncert, lily allen odmítnutí koncertu
TOPlist