Seann William Scott

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů

Povolání: Herec

Věk: 44 let

Datum narození: 3.10. 1976

Místo narození: USA, Minnesota, Cottage Grove

Výška: 180 cm

Hodnocení Seann William Scott

Přitažlivost
97% (3 hlasů) 1545.místo
Talent
95% (6 hlasů) 4212.místo
Inteligence
95% (6 hlasů) 3732.místo
Vtipnost
97% (6 hlasů) 3241.místo

Fotky Seann William Scott (162)

Životopis Seann William Scott Upravit životopis

Seann William Scott (*3. říjen 1976) je americký herec známý hlavně jako Steve Stifler v teenagerovské filmové sérii Prci, prci, prcičky. Hrál také Bo Duka ve filmu Mistři hazardu.

Životopis

Mládí

Nejmladší ze sedmi sourozenců se narodil v Cottage Grove v Minnesotě Williamu Franku Scottovi, pracovníkovi v továrně, a Patricii Ann Simons. Nápad stát se hercem dostal během práce v městském divadle a pozorováním všech divadelních her, které mohl volně pozorovat. Poté co odmaturoval na Park High School se Scott přestěhoval do Los Angeles, kde byl objeven místními hledači talentů. Jeho první velká herecká role byla ve videoklipu Hole in my Soul od skupiny Aerosmith. Brzy na to už vystupoval v Chad's World, chlapecké TV show vysílané na internetu.

Kariéra

Jeho první skutečně velká role přišla v roce 1999 ve filmu Prci, prci, prcičky, kde ztvárnil Steva Stiflera. Tu si zopakoval ještě v dalších dvou pokračováních, které ho později vynesly do povědomí lidí. Toto ovlivnilo jeho budoucí role, které byly nejčastěji komediální. Scott se také objevil v portrétu Kevina Smitha Jay a mlčenlivý Bob vrací úder a také jako policista ve filmu Southland Tales, kde znovu hrál se svým kolegou Dwayne Johnsonem.

Uváděl také MTV Movie Awards 2003 společně s Justinem Timberlakem. Při této příležitosti natočili tito dva mnoho skečů a scének, včetně scén z The Matrix Reloaded, které byly později přidány i jako bonus k DVD The Matrix Reloaded.

Osobní život

Rád posiluje a má tři tetování: symbol nekonečna na zápěstí, blesk na stehně a 'Amo', latinsky 'Miluji' v oblasti kostrče.

V interview v časopisu People v roce 2003 uvedl, že nenosí normální spodní prádlo, ale zvykl si na prádlo známé jako "going commando" nebo méně často "freeballing".

Zdroj: Wikipedia.org

Články o Seann William Scott (4)

5 herců, kteří vždy hrají ty samé role

04.02.2018 - Také se vám občas stane, že se díváte na nějaký film a říkáte si, jestli jste ho náhodou už neviděli? Příběh vám nic neříká, ale tohohle herce jste v téhle roli už určitě viděli!

Doba ledová 4 aneb Země je v pohybu!

27.06.2012 - Po třech letech od natočení posledního dílu přichází do kin čtvrté pokračování série animovaného hitu!

Hrdinové komedie Prci, prci, prcičky jedou na Školní sraz!

02.04.2012 - Jablečný koláč coby trenažér prvního sexu vrací po třinácti letech úder!

Seann William Scott alias Steve Stifler se zasnoubil!

22.03.2012 - Americký herec známý z filmové série Prci, prci, prcičky se bude ženit!

Všechny články o Seann William Scott (4) »
TOPlist