Doba ledová 4 aneb Země je v pohybu!

27.06.2012

Po třech letech od natočení posledního dílu přichází do kin čtvrté pokračování série animovaného hitu!
Mamut Manny, mamutice Ellie, jejich mamutí dcerunka Broskvička, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a potřeštěný veverčák Scratt se vrací, aby prožili nové napínavé dobrodružství.

doba
Foto: Bontonfilm

Veverčák Scratt se svou vášní pro žaludy a jejich ukrýváním způsobí katastrofu nevídaných rozměrů. Podaří se mu zasadit svůj žalud takovým způsobem, že pradávná Pangea začne praskat a lámat se na jednotlivé kontinenty a díky pohybu litosférických desek dojde i k rozdělení naší prehistorické party.

Snímek Doba ledová 4: Země v pohybu natočili režisérská dvojka Steve Martino a Mike Thurmeier a jedná se tedy o první film série, který nerežíruje Carlos Saldanha, jenž měl jinak na starosti všechny předchozí díly.

Vše o filmu Doba ledová 4 zde!

Zatímco Steve Martino je průkopníkem na poli počítačové animace, Michael Thurmeier působil jako hlavní animátor celé série, což mu přineslo cenu Annie za nejlepší animovanou postavu.

Čtvrtý díl zdárně pokračuje v započatém příběhu z šerého dávnověku a dále jej rozvíjí, a tak se opět můžeme těšit na řadu komických scén plných vzájemného špičkování mezi zvířecími hrdiny. Tentokrát jsou na pořadu dne události takřka ekologické, což z Doby ledové činí společensky velmi závažné dílo …

Americká animovaná komedie Doba ledová 4: Země v pohybu/Ice Age: Continental Drift je v českých kinech k vidění od 28. června 2012.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Queen Latifah, Chris Wedge, Jennifer Lopez, John Leguizamo, Steve Martino, Josh Peck, Seann William Scott, Denis Leary, Ray Romano

Filmy:
Doba ledová, Doba ledová 4: Země v pohybu

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, animovaný film, animované filmy, Doba ledová 4: Země v pohybu foto, Doba ledová 4: Země v pohybu fotky, Doba ledová 4: Země v pohybu trailer, Doba ledová 4: Země v pohybu video, Doba ledová 4: Země v pohybu film, Doba ledová 4: Země v pohybu premiéra, Doba ledová 4: Země v pohybu ukázka, Doba ledová film, Steve Martino režie, Mike Thurmeier režie, Steve Martino film, Mike Thurmeier film
TOPlist