Leonardo DiCaprio poslal na záchranu tygrů tři miliony dolarů!

26.11.2013

Angažovaný herec věnoval v přepočtu přes 60 milionů korun na záchranu tygří populace v Nepálu! Leonardo DiCaprio poslal peníze prostřednictvím své nadace Světovému fondu na ochranu přírody (WWF), který plánuje do roku 2022 zdvojnásobit počet ohrožených tygrů v této asijské zemi.

Leonardo DiCaprio
Zdroj: Warner Bros. International Television


Leonardo DiCaprio (39), který se též angažuje v kampani za zákaz obchodu se slonovinu, má nové oblíbené zvířátko - tygra! Jeho nadace již v minulosti přispěla ke zvýšení počtu tygrů v nepálském národním parku Terai Bardia a teď jim rovnou poslal prachy, aby se kucí množili geometrickou řadou!

Díky hercově pomoci se prý v Nepálu počet tygrů už zvýšil z osmnácti na padesát, za což mu místní obyvatelé jistě poděkují, zvláště poté, až budou čelit útoku vyhladovělých tygrů na svou vesnici. Ale dost ironie!

Čtěte také

Nadace hollywoodské hvězdy získala letos aukcí výtvarných děl téměř 39 milionů dolarů na ochranu přírodních skvostů a ohrožených druhů zvířat.

Nepálští tygři poddruhu Panthera tigris tigris patří dlouhodobě k ohroženým druhům a jejich počet stále klesá. Třítisícovou populaci ohrožuje ničení jejich přirozeného prostředí a především nelegální pytláctví.

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Leonardo DiCaprio

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, hollywoodské hvězdy, Leonardo DiCaprio fotky, Leonardo DiCaprio foto, Leonardo DiCaprio aktivista, Leonardo DiCaprio kampaň, Leonardo DiCaprio angažovanost, Leonardo DiCaprio záchrana tygrů, Leonardo DiCaprio tygři, Leonardo DiCaprio Nepál
TOPlist