Lady Gaga už zase dostala kopačky od přítele!

04.11.2013

Zpěvačka se víc než vztahu věnovala budování své kariéry, a tak byla po zásluze potrestána! Její přítel, herec Taylor Kinney, kterému se Lady Gaga věnovala prý jen jednu noc v měsíci, se už prostě neudržel a dal popové hvězdě kopačky!

lady
Lady Gaga
Foto: wikipedia.org

Lady Gaga (27) a Taylor Kinney (32) spolu začali chodit někdy v létě roku 2011, ale jejich vztah měl vždycky do ideálu daleko. První krize přišla už loni na jaře, kdy se zpěvačka s hercem načas rozešla, protože se chtěla plně věnovat svému světovému turné ...

Čtěte také

Když Lady Gaga koncertní šňůru skončila, poslušně se k příteli zase vrátila. Z ničeho se ale nepoučila a stejně zase dala přednost své práci, která spočívá ve skládání textů, vymýšlení bizarních kostýmů a propagaci nového alba ArtPop.

Tentokrát ale převzal iniciativu Taylor Kinney a oznámil své milence, že s ní definitivně končí. No, možná mu taky vadilo, že se jeho láska často svléká na veřejnosti a že se občas obléká do mužských šatů, nebo si nasazuje knír. Čert aby se v ní vyznal!

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Taylor Kinney, Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Lady Gaga video, youtube video, Lady Gaga fotky, youtube com, Lady Gaga turné, Lady Gaga oblečení, rozchod celebrit, Lady Gaga přítel, Lady Gaga milenec, Lady Gaga foto, lady gaga ambice, Lady Gaga rozchod, Lady Gaga partner, Lady Gaga práce, Taylor Kinney foto, Taylor Kinney fotky, Taylor Kinney rozchod, Taylor Kinney naštvanost
TOPlist