Lady Gaga si zahraje sebe sama v britském thrilleru!

17.09.2013

Americká zpěvačka bude jednou z mnoha celebrit, které se objeví ve filmu Secret Service! Lady Gaga kývla na nabídku britského režiséra Matthewa Vaughna, který do dalších rolí obsadil takové hvězdy jako je Adele, Taylor Swift, David Beckham či Elton John.

lady
Lady Gaga
Foto: HBO

Lady Gaga (27), která je považována za velkou "anglofilku", nabídku na roli v britském filmu plném britských celebrit, samozřejmě hned přijala. Zpěvačka je sice velmi zaneprázdněná, ale vzhledem k tomu, že jde spíše o epizodní roli, bude jí stačit pouze jeden natáčecí den na začátku příštího roku. 

Čtěte také

Popová hvězda si ve filmu Secret Service zahraje sebe sama, což není poprvé (a jistě ani naposledy). Lady Gaga, která si už střihla roli v komedii Muži v černém 3, se navíc brzy objeví ještě v akčních snímcích Machete zabíjí a Sin City 2.

Hlavní role v thrilleru, jehož scénář vznikl podle románu Marka Millara a Dava Gibbonse, budou hrát britský herec Colin Firth a jeho americký kolega Samuel L. Jackson

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, youtube video, Lady Gaga sexy, Lady Gaga fotky, youtube com, Lady Gaga prsa, populární zpěvačky, Lady Gaga film, Lady Gaga foto, Lady Gaga zvrhlá, Lady Gaga ňadra, Lady Gaga sebe sama, Lady Gaga natáčení filmu, Lady Gaga Secret Service, Lady Gaga thriller
TOPlist