Lady Gaga pobíhala po jevišti jako duch a ukazovala holý zadek!

29.10.2013

Americká zpěvačka opět předvedla jednu ze svých šílených kreací kvůli propagaci nového alba ArtPop! Lady Gaga (27) ale "tentokrát" jen předstírala, že je duch a pak se svlékla na pár vteřin na donaha, což nás ale nijak nepřekvapilo ... Tu její zadnici jsme už viděli tolikrát!

lady
Lady Gaga jako duch
Foto: Profimedia.cz

Lady Gaga (27) se takto předvedla na jevišti londýnského klubu G.A.Y. (kde asi ženské moc nevystupují!), kam přišla v dlouhé noční košili, a mávala rukama, protože předstírala, že je jako bílý duch ze záhrobí. Pak před diváky začala košilku pomalu svlékat, až se před nima stála úplně nahá ... a všichni koukali na její - taktéž bílou - prdelku!Zpěvačka se podle odborníků prý inspirovala obraz malíře Sandra Boticelliho s názvem Zrození Venuše, která - jak známo - vystupuje nahá z mořských vln. Lady Gaga s tím velkým zadkem ale vypadala spíše jako buclatý barokní amorek, který se zrovna vrátil z McDonaldu ... Tak asi tak!

Čtěte také

Album ArtPop má vyjít už 11. listopadu, tak doufejme, že do té doby se zpěvačka obnaží ještě aspoň dvakrát nebo třikrát!

Fandím
26 fanoušků
Nesnáším
11 antifanoušků
Celebrity:
Lady GaGa

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, nahé zpěvačky, Lady Gaga video, youtube video, Lady Gaga sexy, Lady Gaga fotky, youtube com, Lady Gaga zadek, Lady Gaga prsa, Lady Gaga MTV, populární zpěvačky, Lady Gaga foto, Lady Gaga ňadra, Lady Gaga dole bez, Lady Gaga nahoře bez, Lady Gaga propagace, Lady Gaga duch
TOPlist