Kouzla moderní techniky! V novém klipu Britney Spears jí odčarovali bříško!

19.05.2015

Na světě je nový klip Britney Spears (33) a rapperky Iggy Azaley (24) na skladbu Pretty Girls. Před pár týdny unikly fotky z natáčení klipu, takže je nyní můžeme porovnat s výsledkem a spatřit zajímavá fakta, jako třeba to, že Britney má v klipu z ničeho nic perfektní figuru.

Britney Spears
Zdroj: Profimedia.cz

Britney Spears má právě nyní své světlejší období. Ačkoliv dokázala chodit po pódiu i se zjevnou nadváhou a to ve vše odhalujících kostýmech, nyní je na první pohled štíhlá a kily navíc rozhodně netrpí.

Na druhou stranu se prostě nedá říci, že by její postava byla dokonalá. Při natáčení klipu se oděla do trička odhalujícího pupík, takže jsme si mohli všimnout, že její břicho nese známky toho, že má dva syny a že zřejmě nedře cviky na břišní svalstvo každý den.

A světe div se, v novém klipu má Britney břišní svaly vyrýsované, bříško jako šutr a rovné… Zkrátka a dobře, zaúřadovala moderní technika. Na druhou stranu na jejím vystoupení se za žádné triky schovat nemůže, což ale Britney nebrání v tom, aby se oblékala pěkně odvážně… 

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Britney Spears, Iggy Azalea

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
celebrity video, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, Britney Spears videoklipy, nové videoklipy, líbání celebrit, hudební novinky, nová hudba, Britney Spears Iggy Azaela, Britney Spears Pretty Girls, Iggy Azaela Pretty Girls, Pretty Girls klip, Pretty Girls natáčení, Pretty Girls video, Pretty Girls youtube, Pretty Girls hudba, Pretty Girls videoklip, Pretty Girls ukázka, Iggy Azaela video, Iggy Azaela videoklip, Iggy Azaela líbání, líbání dívek, Britney Spears líbání
TOPlist