Jupí! Kim Kardashian a Kanye West čekají první dítě!

31.12.2012

Hvězda reality show a populární rapper zplodili potomka pouhých devět měsíců poté, co spolu začali chodit! Kim Kardashian (32) a o tři roky starší Kanye West (35) tuto radostnou novinu již potvrdili médiím, takže je to sichr!

kim
Kim Kardashian a Kanye West
Foto: Profimedia.cz

Kim Kardashian (33) a Kanye West (35), kteří spolu začali randit teprve na jaře tohoto roku, svůj zpočátku tajný poměr velmi rychle "zlegalizovali" společným dítětem. Kráska, která bude poprvé v životě matkou, je údajně ve dvanáctém týdnu těhotenství.

Čtěte také

Navíc její sestra, taktéž profesionální celebrita Kourtney Kardashian (33), zprávu o jináči ihned potvrdila na sociální síti Twitter, kde napsala cosi o tom, že láska je věčná ...

Čtěte také

Zamilovaný páreček zatím neřekl, zda to bude kluk nebo holka (neboť to asi ještě nevědí?), ale jistě jsou velmi šťastní. Inu, jak to tak bývá, když čekáte první dítě ... Ale až se Kim bude muset o děcko opravdu starat, tak už to taková zábava nebude!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Kim Kardashian, Kanye West

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, zpěváci, americké celebrity, americké modelky, Kim Kardashian fotky, zahraniční zpěváci, Kim Kardashian foto, Kanye West foto, Kanye West fotky, američtí zpěváci, těhotné modelky, těhotné celebrity, Kim Kardashian milenec, Kanye West milenka, Kim Kardashian přítel, Kanye West přítelkyně, Kim Kardashian matka, Kim Kardashian dítě, Kanye West otec, Kanye West dítě, Kim Kardashian těhotná, Kim Kardashian těhotenství
TOPlist