Kevin Costner má na krku žalobu kvůli stromům v zahradě!

22.06.2012

Americký herec pěkně naštval svého souseda, který kvůli jeho obřím dřevinám nevidí na pláž! Kevin Costner (57) se pak nemůže divit, že jej "nazdárek zdárek sousedáček" zažaloval, protože výhled na panorámata je přece strašně důležitej!

Kevin Costner
Zdroj: Buena Vista Pictures

Kevin Costner (57) řeší vskutku absurdní sousedský spor, který si nezadá s oblíbenými hádkami o větev stromu přesahující na pozemek druhého. Soused Rick Grim ho žaluje proto, že kvůli jeho stromům v zahradě nevidí na nedalekou pláž. No, prostě tragédie!

Puntičkářský muž koupil dům hned vedle známé hvězdy s tím, že každý den (mezi osmou ráno a osmou večer) bude zadarmo čumět na ženský v bikinách, ale jeho voyueristický plán mu zhatily stromy, které nechal na svém pozemku vysázet právě Kevin Costner. Že von to ten hajzlík udělal schválně?

Čtěte také

Paranoidní Rick Grimm nejprve herce požádal, aby porost zničil, což zaneprázdněný Kevin Costner nesplnil, neb na takový kraviny nemá čas. A tak milý soused, proti němž je Ned Flanders beránek boží, podal na hollywoodskou hvězdu žalobu, a po soudu chce, aby vydal příkaz k pokácení stromů.

Sousedova drzost dosahuje nebetyčných výšin, a tak tenhle magor požaduje také 150 tisíc dolarů jako kompenzaci za to, že si nemohl užívat svého výhledu na blonďaté prsatice! Kevin Costner zatím na žalobu nereagoval, poněvadž prý usilovně pracuje na scénáři filmu Tanec se sousedy!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kevin Costner

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, herci, zahraniční herci, Kevin Costner foto, američtí herci, američtí zpěváci, američtí režiséři, režiséři, Kevin Costner fotky, Kevin Costner filmy, Kevin Costner soused, Kevin Costner dům, Kevin Costner žaloba, Kevin Costner sousedské spory, Kevin Costner soud
TOPlist